بکوپی

با بکوپی پرداخت بهتری در ایران داشته باشید

انتقال و تبدیل پول یکی از مشکلات اصلی مسافران و تجار در سفر به کشور ایران است. بکوپی سرویس پرداختی مبتنی بر رمزارز است که با هدف ساده‌ نمودن این مشکل راه اندازی شده است. در این سرویس کاربران می توانند با استفاده از رمزارز به خرید در ایران بپردازند یا از رمزارز برای انتقال پول به ایران استفاده کنند. کافی است مراحل زیر را انجام دهید تا بتوانید از بکوپی استفاده کنید.

1- کیف پول بیت کوینی خود را نصب کنید

کیف پول بیت‌کوین مشابه بانک شماست. و با استفاده از آن شما می­‌توانید پول خود را بر روی تلفن همراه خود نگهداری کنید. پس از نصب کیف پول شما یک آدرس خواهید داشت که مانند شماره حساب شما عمل می‌‌کند و می‌توانید با استفاده از آن بیت‌کوین خود را به این حساب انتقال دهید. کیف پول‌های متنوعی وجود دارد شما می‌توانید از یکی از آنها استفاده کنید. تعدادی از این کیف پول‌ها در اینجا معرفی شده‌اند. در وب سایت هر کدام از کیف پول ها می‌توانید آموزش کاملی برای نحوه استفاده از آن پیدا کنید. توجه داشته باشید که سرویس بکوپی ارتباطی به هیچکدام از این کیف پول‌های معرفی شده ندارد!

2- بیت کوین بخرید

در حال حاضر سرویس‌های متنوعی برای خرید بیت کوین و دیگر رمز ارزها وجود دارد. برخی از این سرویس‌ها تنها در منطقه خاصی سرویس ارائه می دهند و تعدادی دیگرسرویشان را به صورت بین‌الملل ارائه می‌دهند. تنوع این سرویس‌ها بر اساس کشور شما و واحد پولی شما متفاوت است. در اینجا تعدادی از سرویس‌های معروف که در اکثر کشو‌رها سرویس ارائه می‌دهند را معرفی کرده‌ایم. توجه داشته باشید که قیمت و اعتبار سایت دو فاکتور مهم در خرید رمزارز هستند پس حتما پیش از خرید از اعتبار وب سایت اطمینان حاصل کنید.

پس از خرید می توانید رمز ارز خریداری شده را به کیف پول خود انتقال دهید. برای این منظور باید از آدرس تولید شده در کیف پول استفاده کنید.

۳ – پرداخت کنید

هر روز فروشگاه‌های بیشتری سیستم پرداخت ما را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.  اگر از فروشگاهی خرید می‌کنید که در لیست ارائه دهندگان سرویس ما نیست کافیست که راه‌های ارتباط با تیم پشتیبانی ما را در اختیار فروشنده قرار دهید تا پس از تماس شما بتوانید پرداخت را با استفاده از سرویس ما انجام دهید و ما با فروشگاه تسویه حساب خواهیم کرد. در صفحه نقشه سایت می‌توانید فروشگاه‌‌هایی که از سرویس ما پشتیبانی می‌کنند را مشاهده کنید.

۴- پایان سفر

اگر سفر شما به ایران به پایان رسید می‌توانید بیت‌کوین باقی مانده را نگه‌ دارید و یا به ارز مورد نظرتان تبدیل کنید. برای این کار کافیست به همان سایتی که خرید را انجام داده‌اید سر بزنید.

توجه کنید که والت‌ها و همچنین سرویس‌های تبدیل پول هیچگونه ارتباط تجاری با بکوپی ندارند و بکوپی با بررسی در بین آنها تنها به توصیه استفاده از چند مورد از امن‌ترین و به صرفه ترین آنها پرداخته است.

۵ – پیام آخر

تمام سعی ما این است که فرآیند‌های غیر کارآمد پرداخت را برای مسافرین خارجی از بین ببریم تا رضایت بیشتری از سفرشان به ایران داشته باشند. شما می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرات و تجربیات خود ما را در این راه یاری رسانید.

(Visited 35 times, 1 visits today)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *